logo

G3K spol. s r.o.

Volejte zdarma: +420 800 130 111

E-mail: g3k@g3k.cz

Reference

Vážení zákazníci, velice si vážíme Vašich názorů na naše služby a proto uvítáme, pokud využijete formulář a pošlete nám informace.

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 

 
Pole označená * jsou povinná
The E-mail address wil not be published.
For security reasons we save the ip address 95.85.212.252.
Váš záznam v knize návštěv bude viditelná až po tom, co jej prohlédnu
Rezervuji si právo editovat, smazat nebo nepublikovat Váš záznam

Ei napsal(a) dne 04.04.2017 , 09:52:

Dobrý den, již dlouho nebyla v nabídce Cmunda po kaplicku a posledně byla moc dobrá. Můžeme s ní do budoucna počítat nebo jste ji vyřadili z nabídky ? Děkujeme :)

Odpověď:

Dobrý den, jsme rádi, že Vám naše cmunda chutná a určitě zařadíme v nejbližší době.
Tým G3K


Lukáš z místa Štětí napsal(a) dne 23.09.2016 , 11:58:

Dobrý den,musím vám pochválit Madarský guláš opravdu vynikájící.Dva roky jsem neměl tak skvělý guláš (Y) Děkuji Lukáš

Odpověď:

Děkujeme. Tým G3K


Kristýna firma LIKTO z místa Liberec napsal(a) dne 23.09.2016 , 11:27:

Dobrý den, moc prosím o pochvalu panu kuchaři za Pikantní nudličky z kuřecích prsíček na zelenině s jasmínovou kari rýží, moc povedené jídlo, moc oceňujeme že jsou jídla lehká s minimem tuku a mouky :-)

Odpověď:

Děkujeme, pochvalu vyřídíme. Tým G3K


Sváťa z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 02.08.2016 , 19:18:

Také vám musím pochválit palačinky se špenátem, i když já osobně bych v tom špenátu snesl o trošku víc česneku, ale chápu, že každému by to nemuselo sednout :-) Jen tak dál!

Odpověď:

Děkujeme. Tým G3K


AA VET s.r.o. z místa Praha napsal(a) dne 02.08.2016 , 16:24:

Dobrý den, za naší firmu Vám chceme poděkovat za dobré a kvalitní jídlo. Pár připomínek jsme sesbírali a jsme rádi, že Vás zajímá náš názor. Těstoviny bývají často rozvařené, čína -maso a zelenina plavou ve vodě, šunka do jasmínové rýže nám nepříjde vhodná. Děkujeme, s pozdravem AA VET Praha

Odpověď:

Jsme rádi, že vám chutná a jste spokojeni. Děkujeme i za připomínky, které probereme s kuchaři, ale ujišťujeme Vás předem, že do číny vodu nelejeme :-), je to sos (šťáva) z použitých ingrediencí, kdyby tam nebyl, tak mnozí budou nespokojeni s tím, že jídlo je suché. Budeme se ale snažit, aby to bylo optimálně vyvážené a těstoviny budeme dělat více al dante, protože je fakt, že při ohřevu ještě trochu změknou. Tým G3K   


Kolektiv potraviny Žabka z místa Praha napsal(a) dne 01.08.2016 , 21:05:

Dobrý den , obědy si od Vás objednáváme pravidelně již druhý měsíc .Kvalita , úprava a celková nabídka obědů je většinou na " výbornou" . Velikost porcí je též skvělá . Věříme , že si tuto laťku udržíte i nadále a přejeme si to i kvůli nám . Patří Vám naše díky a také pochvala pro našeho pana řidiče. Jen tak dál.....-)

Odpověď:

Jsme rádi, že jste spokojeni, samozřejmě se budeme snažit dál. Tým G3K 


Renda z místa Liberec napsal(a) dne 01.08.2016 , 12:24:

Prosím upozorněte kuchaře, že pokud k maďarskému guláši, který se mimochodem docela povedl, totálně rozvaří těstoviny je v tu chvíli vše ztraceno. Píši to z toho důvodu, že s těmi těstovinami válčíte stále a je třeba si uvědomit, že následným ohříváním ještě změknou, takže prosím opravdu al dente.

Odpověď:

Děkujeme za připomínku, kuchařům to zdůrazníme a uděláme vše pro to aby se to neopakovalo. Tým G3K


Jana z místa Lomnice nad Popelkou napsal(a) dne 31.07.2016 , 15:24:

Dobrý den, jídla jsou skvělá. :-) Chtěla jsem se zeptat, vím že dáváte do Jídelníčku i bezmasá jídla což jsem moc ráda, i tofu zařazujete-super..pochvala:-) ! Je možné v týdenní nabídce sehnat na každý den jedno jídlo bez masa? (vegetariánské) Občas se mi stane že bohužel si nevyberu...:-( I kdyby to mělo být sladké jídlo, brala bych to. :-) Moc děkuji za případnou odpověď. Janča

Odpověď:

Jsme rádi, že Vám chutná. Co se týká každodenní nabídky bezmasých jídel, tak to zvážíme, potávka není příliš velká, ale uvidíme. Tým G3K      


FIlip z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 29.07.2016 , 11:39:

Dobrý den, musím se připojit ke kolegům a nadmíru pochválit palačinky plněné kuřecím masem a špenátem, fantastický oběd. Děkuji a jen tak dál :)

Odpověď:

Děkujeme. Tým G3K


Růžena z místa Dubí napsal(a) dne 29.07.2016 , 11:36:

Dobrý den, dnešní přírodní kuřecí plátek s bulgurem a grilovanou zeleninou se opravdu nepovedl. Vizuálně nic příjemného, po odstranění vrchního obalu trochu rozpaky nad "vůní" a po ohřátí...... šup s tím do koše. Škoda. Včerejší italský kuřecí závitek plněný šunkou, sýrem a sušenými rajčaty s kuskusem byl vynikající. :-)

Odpověď:

Máte pravdu a sebekriticky souhlasíme. Protože se nám také výsledek nelíbil, tak hned ten den jseme to s kuchaři na poradě řešili. Příště už to bude vypadat jinak . Jinak jsme rádi i za následující pochvalu. :-)       Tým G3K   


Hana z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 29.07.2016 , 09:45:

Moc děkuji za zveřejnění jídelníčků dopředu v době dovolených, za ochotu a vstřícnost.

Odpověď:

Když to jde, rádi vyjdem vstříc . Tým G3K


Kristýna firma LIKTO z místa Liberec napsal(a) dne 27.07.2016 , 15:02:

Dobrý den, dnešní novinka Palačinky plněné špenátem, kuřecím masem a sýrem neměli absolutní chybu, úžasný byl ten listový špenát a ne špenátový protlak. Prosím o pochvalu kuchaři a doufám že se objeví na jídelníčku častějí :-). Děkujeme.

Odpověď:

Jsme rádi, že Vám chutnalo, kuchařům vše vyřídíme. Děkujeme. Tým G3K


Martina z místa Most napsal(a) dne 27.07.2016 , 14:43:

Dobrý den, děkujeme, jídla jsou dobrá, jen u dnešních palačinek plněných špenátem bych příště nesladila těsto na palačinku, jinak to bylo skvělé. Když tiskneme jídelníčky přes PDF tak se nám poslední dva týdny převádí do špatné diakritiky - chybí písmena s háčky, můžete prosím prověřit? Děkujeme.

Odpověď:

Děkujeme za informaci, prověříme. Tým G3K


jana z místa usti nad labem napsal(a) dne 21.07.2016 , 14:03:

dnesni ,spanelak, byl vynikajici ,jak od maminky 21.7.2016

Odpověď:

Tak to jsme rádi, že chutnalo, děkujeme. Tým G3K


Lišková z místa Děčín napsal(a) dne 19.07.2016 , 13:26:

Dobrý den, jídla jsou většinou dobrá, s kvalitou jsme spokojeni. Poslední dobou jsou však příliš husté smetanové omáčky, dnešní svíčková měla konzistenci jako hodně hustý puding a i po ohřátí byla opravdu velmi nechutná. To se vám opravdu nepovedlo, tak pro příště...Děkuji za náš kolektiv jinak spokojených strávníků!!

Odpověď:

Také jsme to zaregistrovali a s kuchaři to řešíme. Do  řešení jsme zapojili také dodavatele mouky, protože se stává, že byť je mouka vždy dodána ve stejných obalech, obsah lepku v mouce se asi liší a někdy to zapříčiní to, že po dovaření má omáčka optimální konzistenci a po zachlazení nepřiměřeně zhoustne. Uděláme vše pro to to aby se to nestávalo. Jinak jsme rádi, že jste spokojeni. Tým G3K        


Věra z místa Liberec napsal(a) dne 18.07.2016 , 17:53:

Dobrý den, jídlo je super. Jen malý dotaz. Bylo by možné dostávat k salátům malou bagetku? Jednou už jsme ji k salátu takto měli a bylo to fajn. Děkuji za odpověď. Věra

Odpověď:

Je pravda, že pečivo dáváme jen k některým salátům. Váš návrh zvážíme. Tým G3K


Římanová - HERKUL a.s. z místa Obrnice u Mostu napsal(a) dne 23.06.2016 , 08:15:

Chceme Vám touto cestou poděkovat za velmi dobrá a chutná jídla a zároveň za velmi příjemné a slušné chování pana Geciho, který nám jídlo dováží vždy včas a bez závad. Jsme velice spokojeni. Děkujeme Římanová Zdena a kolektiv vděčných strávníků

Odpověď:

Jsme rádi, že jste spokojeni. Tým G3K


Ružena Hromadová z místa liberec 30 napsal(a) dne 22.06.2016 , 20:06:

Dobrý den, obědy chválíme, luxusní moc díky. Uvítali by jsme víc krát salát než jednou týdně. děkujeme Hromadová

Odpověď:

Děkujeme a saláty začneme zařazovat častěji. Tým G3K


Jana z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 14.06.2016 , 12:11:

Dobrý den, dnešní chilli con carne bylo docela fajn. Maso tedy výborné, jen mi tam chybělo to chilli. :-) Včerejší vepřová panenka s žampiony a kuskusem byla dobrá až na to nešťasné zahuštění žampionů snad solamylem? Hezký den

Odpověď:

Díky za podněty, probereme je s kuchaři. Tým G3K


Lenka z místa Štětí napsal(a) dne 02.06.2016 , 12:27:

Dobrý den, dnešní oběd - Slovenské bramborové lokše (jemné bramborové placky 180g) se slovenskou baštou (zelí, klobása, slanina, uzené) - byl luxusní. Bramborové placky byly vynikající, naposledy jsem takové jedla jako malá holka od babičky, která je pekla na plotně. Děkuji za dnešní oběd :-)

Odpověď:

Děkujeme, jsme rádi, že Vám chutnalo, budeme se snažit i dál. Tým G3K 


Ivana z místa Ledčice napsal(a) dne 27.05.2016 , 12:11:

Dobrý den. Jako někteří přivítají porci XXL, my bychom přivítaly porci menší - dámskou a za trochu výhodnější cenu. Zbytečně nám zbývá většinou příloha. Děkujeme Vám za zvážení. Za všechny dámy v SAKRETu - Ivana

Odpověď:

Děkujeme za podnět. Tým G3K


OS Ltm z místa Litoměřice napsal(a) dne 04.05.2016 , 07:20:

Dobrý den, škoda, že v nabídce poslední dobou máte jen lasagně s vepřovým a ne s kuřecím. Ty už nebyly hodně dlouho a bývali vynikající.

Odpověď:

Zařadíme i s kuřecím, děkujeme za upozornění. Tým G3K


Unitechnic z místa Klecany napsal(a) dne 06.04.2016 , 15:39:

Dobrý den, moc prosíme kuchaře, aby trochu šetřil solí. Budeme mít rádi jídlo i kuchaře. Jedná se především o omáčky a polévky. Děkuji, Slezáková.

Odpověď:

Kuchaře na to upozorníme a děkujeme za upozornění. Tým G3K


profitinvest z místa Roudnice n.l. napsal(a) dne 05.04.2016 , 13:12:

5.4.16 oběd půl na půl byl výtečný.Děkuju Keřová-Profitinvest

Odpověď:

Také děkujeme. Tým G3K


Tomáš z místa Praha napsal(a) dne 01.04.2016 , 22:36:

Dobrý den. Obědy od Vás odebírám od začátku roku a jsem velice spokojený. Máte v plánu do budoucna třeba domácí tatarskou omáčku nebo salát coleslaw? ;)

Odpověď:

Děkujeme. Domácí tatarskouomáčku dělat asi nebudeme, ale salát Coleslaw do jídelníčku zařadíme. Tým G3K


Kristýna z místa Liberec napsal(a) dne 29.03.2016 , 14:26:

Dobrý den, dnes bylo vynikající kuřecí maso s mrkví a šťouchaný brambor se zeleninou, prosím o pochvalu kuchaře, děkuji :-)

Odpověď:

Děkujeme. Tým G3K


Pavla Stehlíková napsal(a) dne 18.03.2016 , 12:17:

Dobrý den, moc nám od vás chutná, jen poslední dobou nevíme, proč když píšete u jídla jasmínovou rýži je rýže jiná. Během týdne se nám to stalo 2x.

Odpověď:

Těší nás, že jste spokojeni. Za tu rýží se omlouváme, ale  je nám trochu záhadou. Pokud je jasmínová rýže, tak ji kuchaři mají vždy vyskladněnou. Mohlo by k tomu dojít omylem při nakládce jídel, v den kdy jsou dva druhy rýže. Kdyby se to ještě někdy stalo, tak nás klidně ihned kontaktujte.  Tým G3K  


Martina z místa V3echlapy napsal(a) dne 17.03.2016 , 11:37:

Dýňové rizoto s kuřecím masem byla velká mňamka. Děkujeme :-).

Odpověď:

Jsme rádi, že vám chutnalo.  Děkujeme. Tým G3K


Lenka A. z místa Děčín napsal(a) dne 26.01.2016 , 11:55:
tedy dnešní zapečené brambory s lososem byly luxusní, kombinace se zelným salátem velmi chutná - děkuji a jen tak dál! vůbec celý tento týden je jídelní lístek !vysoce rizikový":-)))
Odpověď: Děkujeme za pochvalu Tým G3K

Standa z místa Praha napsal(a) dne 20.01.2016 , 12:39:

Pestrý výběr a chutné. Zatím nejlepší dodavatel jídel. Děkujeme


Hana z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 20.01.2016 , 11:16:
Včerejší rizoto se bohužel vůbec nepodařilo. Škoda, že v nabídce dlouho nebylo hříbkové rizoto nebo gnocchi se špenátem, kuřecím masem nebo žampiony, ty byly vynikající.

Zdravotní středisko z místa Železný Brod napsal(a) dne 14.01.2016 , 17:18:
Jídla jsou chutná,výběr pestrý.Uvítali bychom prohození jídelníčků v týdnu,kdo si bere oběd např. jen v úterý, opakují se stále stejná jídla.Děkujeme!

David z místa Horoměřice napsal(a) dne 08.01.2016 , 11:50:
Dobrý den, jídlo je prvotřídní, jen kdyby se dávalo více dipu do všech tortil. Děkuji

Vojta z místa Praha 5 napsal(a) dne 19.08.2015 , 12:26:
Super porce, kvalitní maso! Když je jídlo s knedlíkem je jich vždy 8. Kaše je též užasná. Rád si dávám i Vaše čínská jídla jsou super, gulášky též. Polévky jsou kvalitní za 8kč paráda.. obzvášt zelňačka,cibulačka, hovězí vývary. Díky jsme s Vámi spokojeni.

Knihovna KSV TGM UK z místa Praha 5 napsal(a) dne 19.08.2015 , 12:21:
Jidla dobra, pan co rozvazi je strasne mily a ochotny!! Dekujeme Knihovnici z Jinonic

Jana z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 13.08.2015 , 12:19:
Dnešní "Vepřový plátek na smetanových žampionech s opečeným bramborem" mňááám... výborné!

Kristýna z místa Liberec napsal(a) dne 06.08.2015 , 13:36:
Jídlo musím opravdu pochválit, výborná zdravá lehká kuchyně, po které si nemusím po obědě lehnout. Jedinou připomínku mám však k rýži, ta je poslední dobou (už delší dobu) opravdu nepodařená :-( . S tím by bylo dobré něco udělat, jinak jak píši, výborné jídlo.

Petr z místa Kralupy napsal(a) dne 02.07.2015 , 14:17:
Nejde jinak, než pochválit: marinovaná vepřová líčka se šťouchaným bramborem jsou opravdu trefa do černého. Děkuji!

Továrník Míra z místa Děčín 17 - Jalůvčí napsal(a) dne 18.06.2015 , 14:17:
Zdravím,čtvrteční hovězí po staročesku s kulatým knedlíkem je opravdový luxus.Nenechte si to ostatní příště ujít.Fakt prohloupíte.

Vlaďka z místa Víchová nad Jizerou napsal(a) dne 18.06.2015 , 10:04:
Středeční "Alpský knedlík" byl famózní,přesně takový jaký znám z rakouských sjezdovek. A co víc, najedla se celá rodina.NENECHTE SI PŘÍŠTĚ UJÍT !!

Yveta z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 15.05.2015 , 10:00:
Obědy od G3K odebírám cca 2 roky. Jsou dobrá, porce vyhovující, jsou levná a jsou dodávána včas. Škoda jen, že byla zrušena výroba a dodávka jídel na "krabičkovou dietu". Doporučuji všem!

alena z místa kralupy napsal(a) dne 13.05.2015 , 14:26:
chtěla bych více veškerých luštěnin na tento způsob zavést..čočka s kuř masem výborná.

Lenka napsal(a) dne 04.05.2015 , 08:44:
Jídlo je moc dobré, porce jsou dostatečně velké, výběr je pestrý a nápaditý. Jen maso je občas trochu tužší. Celkově jsem však spokojena a určitě G3K doporučuji!

Irena Majerová z místa Rovensko pod Troskami napsal(a) dne 01.05.2015 , 11:09:
Jídla jsou velice chutná, kromě ohřevu je nemusím vůbec ničím dochucovat. Jídlo je dodáno vždy včas a dlouho vydrží čerstvé. Jsem velice spokojená jak s kvalitou, tak s cenou.Super!!!

novák napsal(a) dne 22.04.2015 , 15:18:
Velice chutné a vždy včas! Děkuji

Pavla z místa Ústí nad Labem napsal(a) dne 22.04.2015 , 08:47:
Jídla od G3k jím již 8 let a stále mi to chutná. Evidentně dobrý oddíl.